Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, lig sonunda hedeflerine varmak istediklerini açıkladı.
Lig sonunda hedeflerine varmak istediklerini açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Ligdeki 3 maç üzerinden değerlendirme yapmak gerekirse, bizim takım iyi mücadele eden bir kadro görünümünde. Bunu yapan takımlar büyük ölçüde kazanan takımlardır. Biz de kazanabilmek amacıyla bunları çok daha iyi yapabilmeliyiz diye düşünüyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz" dedi.
Kalpar, "Oyuncularım da mümkün olduğu kadarıyla en doğrusunu, en iyisini yapabilme gayretindeler. Lig maratonu çok uzun. Şu anda 3 maç yaptık ve 33 maçımız daha var. Lig sonunda inşallah amacımızı gerçekleştiririz ve hedefimize varmış oluruz. Biz yolumuza sağlıklı ve emin adımlarla devam etmek istiyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz" diye konuştu.