Bordo Mavili takımda Kaptan Tolga Zengin idmana gelen taraftarlara konuştu.
Bugünkü idman için Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine giden bir grup taraftar oyunculara destek verdi.
Taraftarların çağrısı üzerine el ele tribünlere giden ve karşılıklı slogan atan futbolcular adına Kaptan Tolga Zengin bir konuşma yaparak, şunları söyledi: Hepimiz Trabzonsporun bu durumu hakketmediğinin bilincindeyiz. Biran önce toparlanmamız gerektiğini biliyoruz. Buraya kadar gelerek bize destek vermeniz büyük anlam taşıyor. Hepimiz Trabzonsporluyuz ve artık bu gidişata dur demeliyiz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz.