Trabzon judo karması Anadolu Yıldızlar Ligi için çalışmalarını deneyimli antrenörler nezaretinde ara vermeden sürdürüyor.
21-23 Şubat tarihinde Orduda başlayacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi için Trabzon judo karması, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Judo karması, çalışmalarını antrenör Bayram Çelik, Fahri Altunbaş, Emre Kamçı ve Gökmen Kaptan eşliğinde haftanın 5 günü Çok Amaçlı Spor Salonunda sürdürüyor. Yapılan hazırlıklarda sporcular, performansları ve azimleriyle adeta geleceğe ışık yakıyor. Büyük önem taşıyan Anadolu Yıldızlar Ligi; sporun tabana yaygınlaştırılmasını, daha fazla müsabaka yapılmasını, kulüplere ve milli takımlara altyapı oluşturulmasını, TOHM merkezlerine sporcu kazandırılmasını amaçlıyor.