Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Giresunsporda Teknik Direktör Ahmet Ertem, gazetemizin il temsilcisi Erkan Başkıran'a önemli açıklamalar
KENDİ ELİMİZDE
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Giresunsporda Teknik Direktör Ahmet Ertem, gazetemizin il temsilcisi Erkan Başkıran'a önemli açıklamalarda bulundu. Omuzlarında çok ağır bir yük taşıdıklarını ve aynı zamanda tüm Giresun halkının kendilerinden başarı beklediğini dile getiren Ertem, şehrin ve takımın kaderini kendilerinin belirleyeceğini söyledi.
BAŞARI İÇİN
Ertem, "Giresunun bir futbol şehri olduğunu çok iyi biliyorum. Bu sorumlulukla çalışıyoruz. Daha çok çalışacağız ve işimizi severek yapacağız. Bunu hayata geçirdiğimiz takdirde başarı gelecek. Takımımın bu yükün altından kalkacağına inanıyorum. Şehrin ve Giresunsporun kaderini değiştirmek için elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağız" dedi.
Yenemeyeceğimiz hiçbir takım yok
Ertem, "Kimse karamsarlığa kapılmasın, Giresunspor zoru başaracaktır. Yeter ki taraftarlarımız sabırlı olsun, desteklerini vermeye devam etsinler. Çünkü Giresun şehrinde geçtiğimiz yıllarda müthiş ambianslar yaşadım. Taraftarlarımız bize ne kadar destek verirlerse, bu çocukları bağırlarına ne kadar basarlarsa yenemeyeceğimiz hiçbir takım kalmaz" dedi.
Bende isim değil çalışan oynar
Giresunspor Teknik Direktörü Ahmet Ertem, sezon başındaki Kartepe kampını en iyi şekilde değerlendirdiklerini ifade etti. Ertem, "Kartepe kampında çok iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Aynı hassasiyeti devam ettiriyoruz. İşimizi büyük bir ciddiyet içerisinde yapmalıyız. Oyuncularım çok iyi bilsinler ki benim takımımda isim değil çalışan oynar" dedi.