Futbolculuk günlerinin en parlak dönemini Bordo-Mavili takımda geçiren Teknik Direktör Tolunay Kafkas, büyük başarılar edindiği Avni Akere bu kez tek
Futbolculuk döneminde Bordo-Mavili taraftarların bağrına bastığı Tolunay Kafkas, teknik adam olarak taraftarlara verdiği ilk mesajda Ateşle barut yan yana geldi. Patlamaya hazır olun demişti. Taraftarın bu akşam Kafkasa sürpriz pankartlarla hoş geldin demesi bekleniyor.