Halil Altıntop, bu sezonki şanssızlıklardan yakındı.
KRİTİK BİR VİRAJ
Trabzonsporun deneyimli futbolcusu Halil Altıntop, artık kötü günlerin sona ermesini diledi. Antalyaspor karşılaşmasının önlerindeki en kritik viraj olduğuna dikkat çeken Halil, "Bu maçı kazanmak için tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Çünkü başka çaremiz yok. Bu bilinçle zorlu maça hazırlanıyoruz" diye konuştu.
TEK ÇIKAR YOL 3 PUAN
Üzerlerinde kara bulutlar dolaştığını söyleyen Halil, şunları kaydetti: "Nedense her şey aleyhimize gelişiyor. Şu ana kadar hep olumsuz tabloyla karşılaştık. Ancak bu görüntüyü ortadan kaldırmak bizim elimizde. Bundan sonra kaybedeceğimiz her puanın telafisi zor olur, hatta olmaz. Bu nedenle Antalyayı yenmeliyiz."