Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu ile Teknik Direktör Hikmet Karaman arasındaki görüşmenin olumlu sonuçlandığı bildirild
Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, Mehmet Özdilek'in istifasının ardından Transfer Komitesi Başkanı Koray Deniz'in teknik direktör Karaman ile İstanbul'da bir araya gelerek bir süre görüştüğü ifade edildi. Görüşmede, iki tarafın karşılıklı şartları, ücret ve devre arası transfer çalışmalarının ele alındığı, takımın son durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulunulduğu görüşme sırasında, Karaman'ın iki yıllık sözleşme istediği öğrenildi. Teknik direktör Hikmet Karaman'ın iki kez Çaykur Rizespor'da görev yaptığı için şehri iyi tanıdığı ve çalışmaya çok sıcak baktığı bildirildi.