Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden Akçaabat Sebatspor Kulübü'nün efsane başkanı Kazım Kolot'un (83) naaşı toprağa verildi.
Hayatını dün kaybeden Kolot için Akçaabat ilçesindeki Yeni Cami'de öğle namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Kolot'un cenazesi daha sonra aynı yerdeki aile kabristanlığında defnedildi. Kolot'un cenaze törenine, yakınlarının yanı sıra spor ve siyaset dünyasının önemli isimleri katıldı.