Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Ofspor yeni sezon hazırlıklarına Nevşehir’de devam ediyor.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Ofspor yeni sezon hazırlıklarına Nevşehir’de devam ederken teknik direktör Tolgay Kerimoğlu, futbolcularından terlerinin son damlalarına kadar mücadele etmelerini istedi. Kerimoğlu, “Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Futbolcularımı her idmanda istekli ve hırslı olmaları konusunda uyarıyorum. Korkusuz olmalarını istiyorum. Yeni sezonda üst sıraları hedefleyen ve başarılı bir ekip olmayı arzu ediyoruz” diye konuştu.