Umut Işığı Derneğinin İçişleri Bakanlığı tarafından onaylanmış Çocuklar Geleceğimiz projesiyle küçük sporcular geleceğe hazırlanıyor.
Proje kapsamında çeşitli sosyal faaliyetlere katılan sporcular boks, yüzme gibi aktivitelerle geleceğe daha güvenli bakmaları için yetiştiriliyor. Umut Işığı Derneği Başkanı Kamil Büyükdağ, Bakanlığımızın da desteğiyle sporcularımıza daha sosyal bir ortam sağladık. Proje kapsamında çeşitli etkinliklerle çocuklarımızın ufkunu açtık. Çocuklarımız artık geleceğe daha umutla bakıyor ifadelerini kullandı.