Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çaykur Rizespor Mehmet Cengiz Tesisleri'ni ziyaret etti.
Başbakan Erdoğan , İsmail Kahraman Kültür Merkezindeki programı sonrasında Çaykur Rizespor Mehmet Cengiz Tesisleri'ni ziyaret etti. Başbakan Erdoğanı Rizespor teknik direktörü Rize Çalımbay, yöneticiler ve oyuncular karşıladı. Başbakan Erdoğan, Çaykur Rizespora yarın Trabzonspor ile oynanacak maçta başarılar diledi. Ardından geçen sezon kazanılan Bank Asya 1. Lig şampiyonluk kupasını Başbakan Erdoğan ile birlikte futbolcular kaldırarak poz verdiler.