Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta lider Ümraniyespor’a 2-0 mağlup olan Ofspor, geçen hafta 1461 Trabzon galibiyetiyle yakaladığı çıkışı sürdüremedi.
Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, Ümraniyespor deplasmanında iyi bir futbol ortaya koyduklarını ancak hak etmedikleri bir sonuç aldıklarını söyledi. "Maçın hakkı beraberlikti" diyen Kerimoğlu, "Başa baş mücadele ettiğimiz maçı son 5 dakikada yediğimiz gollerle kaybettik. Yediğimiz gollerin biri yan toptu, diğeri ise tartışılır bir penaltı golüydü. Kaybedecek bir futbol ortaya koymadık" değerlendirmesini yaptı.