Karadeniz Şampiyonasında fırtına gibi esen muay-thaiciler çıtayı yükseltti. Çok çekişmeli geçen mücadeleler sonrası şampiyonluk kürsüsüne çıkan sporc
Muay Thai Karadeniz Şampiyonasında Trabzon fırtınası esti. Şampiyonaya büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorilerinde 60 sporcuyla katılan Trabzon, tüm branşlarda büyük başarılara imza attı. Muay Thai İl Temsilcisi ve Trabzon Belediyespor Antrenörü Mustafa Durmuşoğlu, Karadeniz Şampiyonasında hedefledikleri başarıyı yakaladıklarını belirterek, "Sporcularımız ellerinden geleni yaptılar. Birinci ve ikinci olan sporcularımız Antalyada yapılacak Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler. Kendilerinden aynı başarıları bekliyoruz" dedi. Durmuşoğlu, kendilerine destek veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Gençlik Hizmetleri İl Müdür Vekili Birdan Öztürke de teşekür etti.