Zeki Yavru, Hayallerimi süsleyen takımdayım ve burada kalıcı olacağım dedi
Trabzonsporun alt yapıdan kadrosuna kattığı Zeki Yavru, Bordo-Mavili forma için elinden geleni yapacağını söyledi. Hollanda ve Almanya kampında çok çalışan oyunculardan olan Zeki, forma için inancını yitirmiyor. Zeki, takım olarak iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyerek, Burada kalıcı olmak istiyorum. Taraftarı olduğum takımda forma giymek mutluluk verici. İnşallah hocam bana şans verir ve bende bu şansı iyi kullanırım dedi.