Uğurluspor Sarı-Kırmızılı ekipten puan alamadı. 3-0.
Trabzon 1. Amatör Küme Bordo Grupta zirve ekipleri İdmanocağı ile Uğurlusporun mücadelesini 3-0 kazanan Sarı-Kırmızılılar liderliğe yükseldi. Üst üste 3. maçından da galibiyetle ayrılan İdmaocağı etkili başladığı karşılaşmanın 9. dakikasında Oktay ile öne geçti. 80de penaltı golüyle Mehmet Gökhan durumu 2-0 yaparken 90da bir kez daha sahneye çıkan genç yetenek maçın sonucunu belirledi: 3-0.
HAKEMLER: Mustafa Aydın ***, Muhammet Yumak ***, A.Bora Özkara ***
İDMANOCAĞI: Fevzi ***, Hakan ***, Kemal ***, Halil ***, Suat ***, Oktay ***, Engin ***, Mehmet Gökhan ***, Cevat *** (Dk.46 Batuhan ***), Emre *** (Dk.86 Adem *), Alper *** (Dk.62 Mehmet Utku **)
UĞURLUSPOR: Birol *, Deniz *, Hamdi * (DK.75 Furkan *), Recep *, Tekin **, Gökhan * (Dk.64 Doğukan *), Sefa *, Olkan **, Fuat **, Ali ** (Dk.83 Samet *), Mustafa **
GOLLER: Dk.9 Oktay, Dk.80 (Pn.) ve 90 Mehmet Gökhan (İdmanocağı)