Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Ofspor, bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Bayrampaşa maçının hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sü
Sahasında aldığı Pazarspor mağlubiyetiyle moral bozukluğu yaşayan Bordo-Mavili ekipte Genel Sekreter Şükrü Atasoy, şok yenilgiyi unuttuklarını belirterek, "Şu an Bayrampaşa maçını düşünüyoruz. Bu karşılaşmayı kazanarak çıkışa geçeceğiz" diye konuştu. Öte yandan Ofspor, kulüp altyapısından yetişen Bülent Kancıoğlu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bülent, altyapı sorumlusu Mustafa Şenin katıldığı imza töreninde kendisini 3 yıllığına Bordo-Mavili renklere bağlayan imzayı attı.