Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor’da Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, Körfez İskenderunspor maçını kazanarak yeniden çıkışa geçmek iste
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor’da Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, Körfez İskenderunspor maçını kazanarak yeniden çıkışa geçmek istediklerini ifade etti. Kerimoğlu, "Pendikspor maçında aldığımız yenilgiyi unutturmak ve kendimize yeni bir sayfa açmak için Körfez İskenderunspor karşısında galibiyetten başka bir sonucu düşünmeyeceğiz" dedi.