Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Ofsporda Genel Sekreter Şükrü Atasoy, ikinci yarıda tribünlere her yönüyle başarılı bir takım seyrettirece
Atasoy, "İlk yarının ardından tespit ettiğimiz eksikleri gidermek için çalışıyoruz. Düşündüğümüz oyuncuları kadroya katmak için yoğun bir çalışmamız söz konusu. Önümüzdeki günlerde bu oyuncuları kadromuza katacağımızı düşünüyorum. Başarılı sonuçlar alan ve üst sıralara tırmanan bir ekip olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.