Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor’da Asbaşkan Yunus Hacıahmetoğlu, Körfez İskenderun karşısında iyi bir futbol sergileyerek sahadan üç p
Hacıahmetoğlu, "Özellikle ikinci yarıda müthiş bir oyun sergiledik. Başarılı oyunumuzun karşılığı olan üç puanı farklı kazanarak aldık. Artık istikrar yakalamamız gerekiyor. Bunun için de öncelikle yarın oynayacağımız Bayrampaşa maçını kazanmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.