Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Ofspor, Avanos kampının ardından yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde devam ettiriyor.
İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Ofspor Teknik Direktörü Tolgay Kerimoğlu, "Nevşehir'de iyi bir kamp dönemi geçirdik ancak tam olarak istediğimiz konumda değiliz. Kampta oynadığımız 3 hazırlık maçının 2'sinden beraberlikle, 1'inden mağlubiyetle ayrıldık. Sezonun başlamasına 10 gün kaldı. Kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirerek sezona hazır gireceğiz" diye konuştu.
Kampta üzücü bir sakatlık yaşadıklarını ifade eden Kerimoğlu, "Savunma oyuncumuz Ekrem'in sağ ayak tarak kemiği kırıldı, bir süre takımdan uzak kalacak. İnşallah kısa sürede iyileşerek aramıza tekrar döner. Bu oyuncumuzun yerine ve orta sahaya bir transfer yapmak istiyoruz" dedi. Öte yandan sakatlanan savunma oyuncusu Ekrem, antrenmanı saha kenarından izledi.