Spor Toto 2. Lig Beyaz Gruplarından Ofspor, Nevşehir kampında hazırlık maçlarına devam ederken son oynadığı Manavgat Evrenseki maçından 1-1 beraberlik
İlk hazırlık maçını BUGSAŞ ile oynayan ve sahadan 0-0 eşitlikle ayrılan Bordo-Mavililer ikinci maçından da beraberlikle ayrılmak zorunda kaldı. Öte yandan Bordo-Mavililer transfer çalışmalarını da devam ettiriyor. Sağbek, ortasaha ve forvet hattı için girişimlerini devam ettiren Ofspor önümüzdeki hafta transferde olumlu adımlar atması bekleniyor.