Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor yeni sezon hazırlıklarını devam ettirirken Asbaşkan Yunus Hacıahmetoğlu, ilk hafta oynayacakları Yeni
Hacıahmetoğlu, “Yavaş yavaş istenilen Ofspor’u yaratıyoruz. Yeni Malatyaspor maçına konsantre oluyoruz. Bu müsabakadan puan veya puanlarla ayrılmayı arzuluyoruz” dedi. Sağ bek transferi için de çalışmaların sürdüğünü ifade eden Hacıahmetoğlu, “Sakat Ekrem dışında eksiğimiz bulunmuyor. Transferde ise sağ bek mevkisi için çalışmalarımız var. Bu ligin tozunu yutmuş, tecrübeli bir ismi kadromuza katmayı planlıyoruz. Çalışmalarımız bu doğrultuda ilerliyor. Ofspor taraftarlarının içi rahat olsun. Onları sevindirecek bir takım geliyor” dedi.