Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta 11. haftayı bir puanla kapatan Ofsporda kaçan üç puanın üzüntüsü yaşanıyor.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta 11. haftayı bir puanla kapatan Ofsporda kaçan üç puanın üzüntüsü yaşanıyor. Altay gibi zorlu bir deplasmanda 2-0 öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü koruyamayarak sahadan 2-2 eşitlikle ayrılan Bordo-Mavililerde Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, son bölümlerde gelen golden dolayı üzgün olduklarını ifade etti.
Kerimoğlu, Kendi evimizde kaybettiğimiz puanları deplasmanda kazanarak telafi etmek istiyorduk. 2-0 öne geçmemize rağmen bu üstünlüğü koruyamamak sahadan bir puanla ayrıldık. Bundan dolayı üzgünüz. Ancak deplasmanda alınan puanlarında öneminin de büyük olduğunu biliyoruz. Artık bu maçı unutup hafta sonu oynayacağımız Ankaragücü maçını düşünmeye başladık dedi