Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta Fethiyespor ile 1-1 berabere kalan Ofspor, bu sezon ligdeki ilk puanını aldı.
Ofspor Teknik direktör Tolgay Kerimoğlu, ilk haftalarda zorlu bir fiksürlerinin bulunduğunu belirterek, "Yüksek bütçeler ile kurulmuş ekiplere karşı oynuyoruz. Yeni de bir kadromuz var. Yavaş yavaş toparlanıyoruz. Biraz zamana ihtiyacımız var" dedi. Kerimoğlu, eksik oynamalarına rağmen galibiyeti kovalayan, üstün oynayan taraf olduklarını ancak sahadan beraberlikle ayrıldıklarını söyledi. Fethiyespor deplasmanından ilk puanlarını alarak dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Kerimoğlu, "Karşılaşmada iyi oynayan taraftık ama buna karşılık uzaklaştıramadığımız bir toptan basit bir gol yedik. Takımımız iyi bir direnç gösterdi. Fethiyespor ev sahibi olma avantajını sonuna kadar kullandılar. Bu karşılaşmanın hakkı bizimdi. İyi oynadık, gol ve goller bulduk ama verilmeyen golümüz galibiyetimizin önüne geçti. 70. dakikada gördüğümüz kırmızı kart ile sahada 10 kişi kaldık” dedi.