Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta hafta sonu İstanbul Güngörenspor'u ağırlayacak Ofspor'un teknik direktörü Tolgay Kerimoğlu, rakipleri karşısında kaza
Kerimoğlu, karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını belirterek, Son iki maçımızda gerçek performansımızı ortaya koyarak galip gelmeyi başarmıştık. Galibiyetler bizi kendimize getirdi. Sezonu da aynı performansla tamamlamak istiyoruz diye konuştu.
İstanbul Güngörenspor'un ligin alt sıralarında yer alan, kümede kalma mücadelesi veren bir ekip olduğunu dile getiren Kerimoğlu, şöyle devam etti: Evimizde puan kayıpları yaşamak istemiyoruz. Sahaya, mücadele yapımızı öne çıkararak, pozisyon vermeksizin ve basit hatalar yapmaksızın oynayarak hakim olmaya çalışacağız.