Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Ofspor seri peşinde.
Haftalar sonra Körfez Futbol Kulübünü mağlup ederek moral bulan Bordo-Mavililer, Nazilli Belediyespor karşısında da kazanarak üst üste ikinci maçından üç puanla ayrılmanın planlarını yapıyor. Ofspor Teknik Direktörü Tolgay Kerimoğlu, rakiplerinden çekinmediklerini belirterek, Nazilli karşısında Ofspora yakışır bir futbol sergileyip müsabakadan galibiyetle ayrılmak adına elimizden geleni yapacağız dedi