Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupu Nazilli Belediyespor yenilgisiyle kapatan Ofsporda Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, şanssız bir ilk yarı geçirmeleri
Kerimoğlu, "İyi bir ilk yarıyı geride bıraktık. Ligi beklentilerin üzerinde bir konumda tamamladığımızı düşünüyoruz. Yapılanma içerisindeyiz. Kulübümüz maddi sıkıntıları geride bıraktı. Devre arasında kadromuza takviye yapacağız. Eksiklerimizi gidereceğiz" diye konuştu.