Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir’de çift idman yaparak devam ederken futbolcular antrenmanlarda sıca
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir’de çift idman yaparak devam ederken futbolcular antrenmanlarda sıcak havaya aldırış etmiyor. İdmanlarda oyuncularının hırsından, isteğinden ve mücadelesinden memnun olan teknik direktör Tolgay Kerimoğlu, yönetimden yeni transferlerin bir an önce takım katılmasını istediği öğrenildi. Kerimoğlu’nun bu isteğinin ardından çalışmalarına hız veren Ofspor yönetimi orta sahaya, kanatlara, forvete ve sağbeke oyuncu transferlerine hız verdiği öğrenildi.