Başarılı teknik adam Tokat maçının ardından görevi bırakıyor.
Batur, Tokatspor maçının sonucu ne olursa olsun bende buraya kadar. Ofspor Başkanı Olcay Saral ve yönetime bana verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum dedi.
BENİ RAHATSIZ ETTİ
Ofsporda İsmail Batur devri kapanıyor. Başarılı teknik adam Ligin ilk yarısının son maçında deplasmanda oynanacak olan Tokatspor karşılaşmanın ardından istifa edeceğini açıkladı. Batur, Tokatspor maçının sonucu ne olursa olsun benden buraya kadar dedi. Balıkesirspor ile anlaştığı yönünde ortaya atılan iddiaların kendisini ve kulübünü rahatsız ettiğini vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, Kötü sonuçlarda alınanca bir kan değişikliğinin kaçınılmaz olduğu için Tokat maçından sonra görevimden ayrılacağım açıklamasını yaptı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ligin ikinci yarısının başında takımın önünü rahat görmesi ve daha sağlıklı kararlar alması adına böyle bir düşüncesini hayata geçireceğini dile getiren İsmail Batur şunları söyledi; Özellikle Ofspor Başkanı Olcay Saral başta olmak üzere yönetime her zaman yanımızda oldukları ve bizlere gösterdiği tutum ve davranışdan dolayı teşekkür ediyorum. Ofspora da ikinci yarıda başarılar diliyorum.