Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Ofspor, kötü gidişe hafta sonu konuk edeceği Altay karşısında son vermek istiyor.
Son haftalarda istediği sonuçları almakta zorlanan Bordo-Mavililer taraftarı önünde oynayacağı karşılaşmayı kazanarak 6 haftalık galibiyet özlemini sonlandırmayı arzuluyor. Ofspor Teknik Direktörü Tolgay Kerimoğlu, iyi bir futbolla birlikte zorlu müsabakadan üç puanla ayrılacaklarını belirterek, "Kazanmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.