Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Ofspor ikinci yarıya Antalyada hazırlanırken kaleci Kadir Yalçın ile yollarını ayırdı.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Ofspor ikinci yarıya Antalyada hazırlanırken kaleci Kadir Yalçın ile yollarını ayırdı. Genç kaleci devre arasına girilmesinin ardından yönetime takımdan ayrılma talebinde bulunduğu ve yapılan görüşmelerin ardından Kadir ile karşılıklı olarak sözleşmesi fesh edildi.