Başarılı futbolcular Gökhan Durmuş ve Çetin Demir'den çarpıcı açıklamalar.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Ofsporun iki başarılı oyuncusu Gökhan Durmuş ve Çetin Demir, Zigana TVde Spor Kuşağı programında Arif Sırtkaya ve Ümmügülsüm Aydemire ilk yarının değerlendirmesini yaptılar.
ÇOK MUTLUYUZ
Bu sezon attığı gollerle takımına büyük katkı sağlayan Gökhan Durmuş, Ofsporda çok mutlu olduğunu belirterek, Ofsporda takım olma yolunda önemli adımlar attık. Ligde zaman zaman inişli çıkışlı bir grafik sergilesek de iyi bir takımız. Yeni yapılanan bir takımız. İkinci yarı her şeyin daha iyi olacağını düşünüyorum dedi.
AİLE ORTAMI
Çetin ise, Ofsporda arkadaşlık ortamının çok iyi olduğunu söylemeliyim. İyi mücadele ediyoruz. Bazı maçlarda mücadelemizin karşılığını alamadık ancak ikinci yarıda her şey daha güzel olacak. Yönetimimiz, teknik heyetimiz ve biz futbolcular Ofsporu yukarıya taşımak için elimizden geleni yapıyoruz diye konuştu.
TARAFTARA ÇAĞRI
Taraftara da çağrıda bulunan iki futbolcu, Taraftarımız bize daha çok destek olmalı. Özellikle iç saha maçlarında onların gücünü yanımızda hissetmek istiyoruz. Futbolda taraftar önemli bir güç. Bizde taraftarlarımızdan bizlere daha çok destek olmalarını istiyoruz dedi.
KEŞKE O MAÇI OYNAMASAYDIK
Beşiktaş maçını keşke oynamasaydık diyen Gökhan Durmuş, Bu maçtaki performasımızın ardından beklenti yükseldi. İyi mücadele ettik. Belki de bizim içinde aşarı öz güven oluştu. Bunu kötü anlamda söylemiyorum ama bu maçı pozitif anlamda değerlendiremedik dedi.