Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Ofspor'un teknik direktörü Tolgay Kerimoğlu, Keçiörengücü karşısına alınan 1 puana sevinemediklerini söyl
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Ofspor'un teknik direktörü Tolgay Kerimoğlu, Keçiörengücü karşısına alınan 1 puana sevinemediklerini söyledi. Kerimoğlu, öne geçerek başladıkları karşılaşmada hakem kararları ile demoralize olduklarını savunarak, "Kazanma ihtimalimiz yüksekti ama olmadı, beraberliğe sevinemiyoruz. Özellikle maçın ilk yarısında kötü bir yönetim vardı. 68. dakikada kaçırdığımız penaltı da maçın kırılma anı oldu" dedi.