Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta hafta sonu sahasında 1461 Trabzon ile karşılaşacak Ofspor, kötü gidişatını sonlandırmak istiyor.
Kulüp başkanı Olcay Saral, aynı şehrin aynı renkleri taşıyan 2 kardeş kulübünün mücadelesinde öncelikle dostluğun kazanmasını istediklerini belirtti. Ligin son 3 haftasında puan alamadıklarını dile getiren Saral, "Zor haftalardan geçiyoruz. Önümüzde 1461 Trabzon ile oynayacağımız maç var. Güzel bir maç olsun, kazanan Trabzon futbolu olsun. Biz son haftalarda puan alamıyoruz. Bu konuda türlü şanssızlıklar yaşadık. 1461 Trabzon karşılaşmasına telafi gözüyle bakıyoruz” dedi.