Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Ofspor, Nevşehir’de dün ilk idmanını yaparken Asbaşkan Yunus Hacıahmetoğlu forvet transferi için ç
Hacıahmetoğlu, “Görüntü olarak sadece forvet hattında eksiğimiz var. Bu bölgeye de takviye yapmak için çalışmalarımız sürüyor. İki futbolcu ile geçtiğimiz günlerde görüşmemiz oldu. Büyük oranda anlaşmaya varmamıza rağmen başka takımları tercih ettiler. Yıpratıcı, son vuruşlarda başarılı ve takımın gol yükünü çekecek bir oyuncu arıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu sorunu çözüme kavuşturacağız” dedi. Taraftarlara da seslenen Hacıahmetoğlu, “Bordo-Mavili renklere gönül veren taraftarlarımız merak etmesin. İyi bir takım yaratıyoruz” diye konuştu