Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Ofspor, yeni sezonda zirve hesapları yapıyor.
Geçtiğimiz yıl istediği gibi bir sezon geçiremeyen Bordo-Mavi-Beyazlılar yeni sezonda sportif başarı hedefliyor. Ofspor Asbaşkanı Yunus Hacıahmetoğlu, ligde ses getiren bir takım olacaklarını söyledi. Hacıahmetoğlu, "Geçtiğimiz yıl kadro anlamında belli bir temel oluşturduk. Yapacağımız takviyelerle yeni sezonda lige renk katan yarışmacı bir takım olacağız" diye konuştu.