Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Ofsporda transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
İç ve dış transferde anlaşma sağlanan futbolcularla sözleşme imzalayan Bordo-Mavili kulüp, transfer etmeyi düşündüğü isimlerle masaya oturuyor. Dış transferde daha çok bonservisi elinde oyuncularla ilgilenen Ofsporda Başkan Olcay Saral, genç ve başarıya aç bir kadro yapısı oluşturacaklarını, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.