Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta sahasında Kızılcahamamı 3-2 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini alan Ofsporda yüzler gülüyor.
ARKADAŞLIK ÜST SEVİYEDE
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta sahasında Kızılcahamamı 3-2 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini alan Ofsporda yüzler gülüyor. Bordo-Mavili ekipte Genel Sekreter Şükrü Atasoy, iyi futbolla galip geldikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Kazandığımız için mutluyuz. Ama bizi daha çok takımdaki arkadaşlığın üst seviyede olması mutlu ediyor" dedi.
ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR
Genel Sekreter Atasoy, "Takımımız hırsla savaşıyor. Mücadelenin üst seviyede olması bizi mutlu ediyor. Biraz daha zamana ihtiyacımız var. Pazarspor maçında üç puan alırsak iş değişir. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Şimdi önümüzde Karşıyaka ile oynayacağımız kupa maçı var, artık bu maçı düşünüyoruz" diye konuştu.