Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Ofspor ikinci yarı öncesinde üç futbolcuyla sözleşme imzaladı.
Bordo-Mavililer Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlunun da kadrosunda görmek istediği Eskişehirspordan forvet Furkan Çakırca ile 3, Karagümrükspordan kaleci Serhat Çağlar ile 2, Çaykur Rizespordan kiralanan Ozan Papaker ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Ofspor Genel Sekreteri Şükrü Atasoy, "Transferlerimiz devam edecek. İki futbolcu ile daha görüşmelerimiz sürüyor. Hedefimiz Ofsporu ikinci yarıya daha güçlü bir şekilde çıkarmak" diye konuştu.