Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Ofsporda Asbaşkan Yunus Hacıahmetoğlu, Pazarspor galibiyetiyle birlikte play-off yolunda önemli bir adım a
Hacıahmetoğlu, İkinci yarıda 4 maçta üç galibiyet aldık. Takım olarak iyi bir hava yakaladık. Bu olumlu durumu önümüzdeki haftalarda da devam ettirip sezon sonunda ligi istediğimiz ve hedeflediğimiz noktada bitirmek istiyoruz. Takımımızın gidişatından memnunuz diye konuştu.