Trabzonsporda Olcan Adın fırtınası devam ediyor. Attığı gollerle ve futboluyla takımına katkı yapıyor.
Bu sezon hem Süper Lig hem Türkiye Kupası hem de Avrupa maçlarının tamamında forma giyen Olcan, attığı gollerle ve oynadığı futbolla takımına katkı yapıyor. Olcan, dünkü Sivasspor maçında da takımının en etkili isimlerinden biri olurken attığı golün yanı sıra attırdığı gollerle de maçın enleri arasında yer aldı. Olcan ligdeki gol sayısını da 8e yükselterek Bordo-Mavili takımın bu sezon Süper Ligdeki en golcü futbolcusu unvanını sürdürdü. Öte yandan dünkü maçın 80. dakikasında oyundan alınan Olcan, bu sezon ilk kez bir maçı tamamlayamadı.