Trabzonspor'un genç oyuncusu Yusuf Erdoğan, Beşiktaş karşısında galibiyet alamadıkları için çok üzgün olduklarını vurguladı.
Trabzonspor'un genç oyuncusu Yusuf Erdoğan, Beşiktaş karşısında galibiyet alamadıkları için çok üzgün olduklarını vurgulayarak, İlk maçın rövanşını almak istiyorduk ama olmadı. İlk yarıda rakibimize 2-0 kaybetmiştik. İyi gidiyorduk. Çok kötü dakikalarda gol yedik. Bu dakikalardan sonra bu tür golleri çıkarmak zor oluyor. Yapacak fazla bir şey yok. Bu maçı unutup önümüzdeki maçlara bakacağız diye konuştu.