Başarılı eldiven Onur Recep Kıvrak'ın, Elazığspor karşısında yaptığı kurtarışlar sosyal medyayı salladı.
Taraftarlar sosyal medyada Onur hakkında, Sadece Onur için bu takımı tutarım, Kimileri hakemler sayesinde puan toplarken, Trabzonspor ise Onur'u sayesinde topluyor puanları gibi övgü dolu sözlerden bahsetti
Trabzonspor taraftarları kaleci Onur Recep Kıvrakı yere göğe sığdıramıyor. Bu sezon Bordo-Mavili takımın oynadığı bir çok maçta sahneye çıkarak yaptığı kurtarışlarla takımına puanlar kazandıran Onur, son oynanan Elazığ maçında yine gündem oldu. Başarılı eldiven bir penaltı çıkartırken birçok gol pozisyonunu da önledi ve takımını ateşleyen isim oldu. Onurun gösterdiği üstün performans sonrası ise taraftarlar sosyal medyayı adeta salladı.
Taraftarlar sosyal paylaşım sitelerinde Onur için şu ifadeleri kullandı: Onur Recep Kıvrak bir kaleciden daha fazlası, Onur Kıvrak için tutarım ben bu takımı sadece o yeter, Trabzonspor ile Elazığspor maçının kazananı onur recep kıvrak, Onur Kıvrak...kaleciden de öte..., Kimileri hakemler sayesinde puan toplarken, Trabzonspor ise Onur'u sayesinde topluyor puanları, Allah nazarlardan korusun ONUR KIVRAK !!!, Onur Recep Kıvrak diye yazılır "Adamın Dibi" diye okunur, Bir penaltıda iki kere gol kurtaran kaleciye Onur Recep Kıvrak denir.