Başarılı file bekçisi üç maçtır gol yemiyor.
ÜÇTE ÜÇ OLDU
Trabzonsporun kalesi gole kapandı. Bu sezon ilk kez üst üste üç maç kazanan Bordo-Mavililer, bir ilke daha imza attı. Karadeniz ekibi ilk kez üst üste üç maçtır gol yemedi. Orduspor ve Eskişehiri 1-0lık skorlarla mağlup eden Trabzonspor son olarak Gençlerbirliğini de 2-0 yendi.
EL ÜSTÜNDE
Bordo-Mavililerin bu başarısında her zaman olduğu gibi en büyük pay Onur Recep Kıvrakın. Geçen hafta Eskişehir maçında yaptığı kurtarışlarla galibiyetin baş mimarı olan Onur, dün akşam Gençlerbirliği maçında da süper kurtarışlar yaptı. Onuru tribünler ayakta alkışladı.