Trabzonsporda Şahin Aygüneş ve Özer Hurmacı transferlerinden sonra orta sahada kıyasıya bir forma savaşı yaşanmaya başladı.
Trabzonsporun orta sahasında forma rekabeti iyice arttı. Karadeniz ekibinde Şahin Aygüneşten sonra Özer Hurmacının da transfer edilmesi orta sahadaki oyuncu sayısını arttırırken forma savaşı da yaşanmaya başladı. Adrian, Olcan, Yusuf, Soner, Gökhan, Malouda, Colman, Şahin ve Özer, Teknik Direktör Mustafa Akçaydan formayı alabilmek için tatlı bir rekabete girdi. Yeni transferlerle birlikte özellikle Adrian, Yusuf ve Malouda gibi oyuncular performanslarını daha da arttırmaya başladı. Sol ayaklı oyuncular formalarını Özer Hurmacıya kaptırmak istemiyor.