Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Pazarspor, Gümüşhanespor maçı hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdürüyor.
Teknik Direktör Hasan Çelik, iyi yolda olduklarını söyledi. Çelik, "Göztepe maçını unuttuk. Önümüzdeki Gümüşhanespor maçı hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdürüyoruz. Pazarspor iyi yolda ilerliyor. Daha da iyi olacaktır" ifadelerini kullandı.
Çelik, "İlk yarının bitimine 5 hafta kaldı. Bu 5 haftada oynayacağımız maçlar çok daha zorlu maçlar. Aynı disiplinde, aynı özveride çalışıp maçlarımızı kazanmaya gayret göstereceğiz. Her hafta üzerine koyarak gitmeye çalışıyoruz. İyi bir kadromuz var. Futbolcularım sahaya çıktıklarında ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar" diye konuştu.