Başarılı bir dönemin ardından yeniden 2. Ligde mücadele etmeye hak kazanan Pazarsporu hareketli bir hafta bekliyor.
23 TEMMUZDA
Başarılı bir dönemin ardından yeniden 2. Ligde mücadele etmeye hak kazanan Pazarsporu hareketli bir hafta bekliyor. İç ve dış transferde daha önce anlaşmaya vardığı oyunculara bu hafta içinde imza attırması beklenen Mavi-Beyazlı kulübün temas halinde olduğu yeni oyuncularla da söz keseceği belirtildi. Pazarspor yeni sezon hazırlıklarına 23 Temmuzda evinde başlayacak.
HEDEF ZİRVE
2.Ligde de ses getirecek bir kadro kurmayı planladıklarını bildiren Mavi-Beyazlı ekibin başarılı hocası, yeni sezonda zirve yarışında yer almak istediklerini söyledi. Yönetimle her yönden diyalog halinde olduklarını belirten Tonyalı, "Bizi hedeflerimize ulaştıracak önemli oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor. Yeni sezonda da Pazarsporu layık olduğu yere taşıyacağız. Bu doğrultuda çalışıyoruz" dedi.