Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından 1461 Trabzon'un asbaşkanı Nihat Demir, ilk yarıyı ilk 5 takım içerisinde tamamlamayı hedeflediklerini söyled
Demir, hedefleri doğrultusunda hafta sonu sahalarında Keçiörengücü ile yapacakları karşılaşmadan galip ayrılmaları gerektiğini belirtti. Demir, "Sahamızda kazanmak istiyoruz. Üst gruptan kopmamaya çalışıyoruz. İlk yarının sonuna kadar ilk 5 takım içerisinde yer almak istiyoruz. Rakibimizle aynı hedefler doğrultusunda yarışıyoruz. Her iki takım için de zor bir maç olacak. İyi bir futbol ortaya koyarak sonuca gitmeye çalışacağız" diye konuştu.