Spor Toto Süper Ligin yeni takımlarından Çaykur Rizespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı hazırlık maçında Pazarspor ile 1-1 berabere kaldı.
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, hazırlık maçında Spor Toto 2. Lig takımlarından Pazarspor takımıyla karşılaştı. Maça yedek ağırlıklı başlayan yeşil-mavililer ilk yarıda vasat futbolu ile dikkat çekti. Barış Şimşekın yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını Pazarspor Feyyazın attığı golle 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıya Çaykur Rizespor beş değişiklikle başladı. Maçın 87. dakikasında Çaykur Rizespor yeni transferi Korayın ayağından bulduğu golle eşitliği yakaladı. Maçta başka gol olmayınca iki Rize takımı maçı beraberlikle tamamladı.