Futbol şube sorumlusu Mustafa Baltacı yaşadıkları kayıpları telafi edeceklerini söyledi.
PTT 1. Lig'de yarın deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak olan Yeşil-Mavili ekipte futbol şube sorumlusu Mustafa Baltacı, Manisaspor maçını kazanarak iç sahada kaybettikleri puanları telafi etmek istediklerini söyledi.
KALU YOK
Rize'deki hazırlıklarını tamamladıklarını, kafilenin Manisa'ya gittiğini belirten , şube sorumlusu Mustafa Baltacı, ''İzinli olarak ülkesine giden Uche Kalu Manisaspor maçında bizimle olamayacak. Babasının ölümünün ardından ülkesi Nijerya'da düzenlenecek törene katılacak. Onun dışında eksik futbolcumuz yok. 20 kişilik kafilemiz maç gününe kadar hazırlıklarını Manisa'da sürdürecek'' dedi.
YARA SARACAKLAR
Manisaspor'un Süper Lig hedefinde güçlü bir takım olduğunu ifade eden Baltacı, ''Rakibimiz, çok iyi mücadele eden güçlü bir ekip. Son haftalarda sonuç olarak daha iyi işler yapıyorlar. Biz ise son üç haftada istediğimiz sonuçları alamadık. Kendi sahamızda oynadığımız iki maçta 4 puan kaybettik. Manisaspor maçını kazanarak iç sahada kaybettiğimiz puanları telafi etmek istiyoruz'' diye konuştu.